STRAVOVÁNÍ  VE  VESNĚNCE

Při nástupu dětí do školičky jsou rodiče informováni, že Vesněnka nezajišťuje pro děti stravovací režim. Rodiče, podle délky pobytu ve školičce, dětem donášejí svačiny, hlavní oběd a pitný režim. Od 1.9.2011 je možné si pro děti objednat dovážku obědu, který potom chůvy v poledne dětem podají.

POKYNY K PŘIHLÁŠENÍ A ODBĚRU JÍDEL

Dodavatel stravy : firma Kocourek, Křenová ulice, bývalá Mosilana

Cena obědu : dětská porce 42,- Kč (včetně balného a dopravného), příplatky jsou za výběry jídel, saláty - viz nabídka jídelníčku (od 42 do 48 Kč)

Zkušenosti : odebíráme souběžně obědy pro zaměstnance, máme možnost denní kontroly stravy

Postup při registraci a objednávání jídel:

  • na  www.jidelnakocourek.cz si z nabízeného jídelníčku vyberte jídlo  1 až 12 (upozorňujeme, že speciality bývají více solené a kořeněné )
  • na mailovou adresu info@jidelnakocourek.cz  napište: jméno dítěte, číslo objednaného obědu na Vámi vybrané dny, dětská porce, popřípadě počet porcí, Vesněnka,o.p.s., Údolní 10. Pište normálně do mailu, ne v tabulkách. 
  • Prosíme o zaslání kopie objednávky na naší adresu vesnenka@seznam.cz, abychom mohli dovážku jídel kontrolovat. Prosíme i o zaslání kopie mailového odhlášení jídla kvůli naší kontrole a následnému vyúčtování obědů.
  • přihlášky a odhlášky je možné dělat vždy do 12 hod. předešlého dne na stejný mail
  • na konci každého měsíce nám dodavatel stravy předá faktury, kde na uvedený účet, pod VS (číslo faktury uvené v záhlaví faktury), uhradíte požadovanou částku. Faktury Vám předají chůvičky.
  • jídlo dostáváme vakuově hygienicky zabalené v miskách, polévku ve várnici.
  • pokud nestihnete jídlo odhlásit, bude ve Vesněnce uschováno do 17:00 hod.k vyzvednutí,  potom ho musíme vyhodit, nesmíme uchovávat potraviny ve školičce.